Godziny otwarcia : Pn - Pt. 10.00 - 18.00
Zadzwoń

512 055 650

Napisz maila

kontakt@pakupaku.pl

27 września 2022 - Autor:

Jak przewozić zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD?

Przewożenie sprzętu AGD to nieodłączny element każdej przeprowadzki. Niezależnie czy mieszkamy w bloku, czy w domu jednorodzinnym, korzystamy w nim z różnego rodzaju sprzętów ułatwiających codzienne życie. Przemieszczanie tego typu przedmiotów bywa ryzykowne, ze względu na możliwość powstania uszkodzeń mechanicznych. Jak więc przewozić bezpiecznie sprzęt AGD? O czym należy pamiętać podczas transportu?

Od czego zacząć przygotowania do transportu?

Najważniejszym punktem w procesie transportu sprzętu AGD jest bezwzględna ostrożność podczas przenoszenia go. Najlepiej, aby przedmioty były przemieszczanie w miarę możliwości jak najbardziej pionowo, aby płyny znajdujące się w lodówce nie zniszczyły jej innych elementów. Kiedy zdecydujemy się na przewóz pralki, wówczas należy pamiętać o tym, aby zablokować bęben.

Zabezpieczenie zabudowy i sprzętu kuchennego podczas jazdy samochodem

Transport sprzętu AGD – Gdańsk, Gdynia, Reda.
Podczas jazdy samochodem można natknąć się na wiele uszkodzeń w drodze. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w trakcie takiej podróży przewożone elementy, zwłaszcza wąskie i ciężkie mogą się przewrócić. Należy więc zabezpieczyć je pasami, które zapewnią ich stabilność nawet w przypadku dużych kolein na drodze. W przypadku przewożenia zabudowy kuchennej potrzebny jest samochód o nieco większych rozmiarach, dlatego warto, aby jego transportem zajęła się profesjonalna firma zajmująca się pomocą podczas przeprowadzania się.

Powstrzymanie się od włączania sprzętów

Oprócz bezpieczeństwa podczas przejazdu zabudowy kuchennej i urządzeń AGD trzeba też pamiętać o niewłączaniu sprzętów od razu po przybyciu na miejsce docelowe. Krążący płyn w lodówce może przedostać się w nieodpowiednie miejsce, wówczas włączenie sprzętu mogłoby doprowadzić do zwarcia elektrycznego, a w rezultacie do zniszczenia lodówki. W przypadku pralki sprawa wygląda nieco inaczej. Kilka godzin powstrzymania się od jej uruchomienia pozwoli odparować wodzie znajdującej się wewnątrz urządzenia. Para powstała pod wpływem zmiany temperatury i włączenie pralki mogłoby doprowadzić do stałego jej zniszczenia. Więcej przydatnych informacji na temat sprzętu AGD znajdziecie na: blog.technikan.pl

Powierzenie zadania firmie zajmującej się przeprowadzkami

Przeprowadzki – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Reda.
Najbezpieczniej jest jednak zlecić to zadanie profesjonalnej firmie zajmującej się przeprowadzkami, która ma specjalnie dostosowane samochody posiadające zabezpieczenia dla sprzętu tego typu. Dzięki skorzystaniu z usług takiej firmy mamy pewność, że sprzęty będą w podróży całkowicie bezpieczne i bez uszczerbku dotrą na nowe miejsce zamieszkania. Dla przykładu Trójmiasto może pochwalić się wieloma takimi firmami. Nieważne czy jest to Sopot, Reda czy inne miasto w pobliżu, można z łatwością znaleźć ekipę, która chętnie podejmie się pomocy w transporcie mebli i sprzętu AGD. Jeżeli chodzi o przeprowadzki w Gdańsku to jedno z miast, w którym ludzie często zmieniają miejsce zamieszkania. Warto więc zaufać profesjonalistom i nie przejmować się zniszczonym sprzętem po przyjechaniu do nowego lokum. W przypadku tego typu sprzętu przewóz jest ryzykowny i straty spowodowane niewłaściwym transportem mogą być znacznie wyższe niż skorzystanie z profesjonalnych usług transportowych.
tanie-przeprowadzki-reda-trojmiasto-pakupaku

Leave a comment