Godziny otwarcia : Pn - Pt. 10.00 - 18.00
Zadzwoń

512 055 650

Napisz maila

kontakt@pakupaku.pl

PRZEPROWADZKI FIRM

Przeprowadzki biur, czy przestrzeni handlowej oraz  obsługi Klienta wymaga zaangażowania i bardzo profesjonalnego podejścia. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces relokacji firmy przebiegł w sposób prosty i bezproblemowy. 

Bezpieczeństwo dokumentacji, jak i wszystkich rzeczy Twojej firmy takich jak meble, wyposażenie, materiał biurowe oraz urządzenia elektroniczne – jest również dla Nas istotna.

Jeśli oczekujesz pewność sprawnej przeprowadzki biura przy zachowaniu bezpieczeństwa na każdym etapie przeprowadzki, od pakowania, po przez ewidencjonowanie, wynoszenie, przewóz rzeczy, wnoszenie i rozpakowywanie na miejscu – zapraszamy do nas. Na pewno się nie zawiedziesz.

Wiemy, co jest ważne

Serwis przeprowadzkowy Pakupaku.pl doskonale rozumie, że mogą Państwo potrzebować tylko niektórych usług i nie zawsze jest wymagana kompleksowa obsługa od A do Z.  W trakcie rozmowy telefonicznej bądź mailowej z Naszym pracownikiem zostaną ustalone podstawowe informacje na temat oczekiwań i wymagań Państwa. Na podstawie których przedstawimy wstępny kosztorys – w atrakcyjnej cenie przy wysokich standardach wykonania usługi.

Serwis przeprowadzkowy Pakupaku

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dostępność do ofert 24h na dobę

Oferujemy szeroki zakres usług i profesjonalną obsługę Klienta ONLINE bez przerwy. Nie wahaj się zamówić transport nas już dziś!

możliwość magazynowania rzeczy

W naszym serwisie znajdziecie Państwo firmy zajmujące się transportem przedmiotów oraz wyposażenia domów i mieszkań, czy firm. Wiemy, że czasami potrzebne są usługi dodatkowe, dlatego magazynowanie Państwa rzeczy to składowy element naszej oferty.

oferujemy montaż mebli

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności do właściwego montowania i demontowania mebli.