Godziny otwarcia : Pn - Pt. 10.00 - 18.00
Zadzwoń

512 055 650

Napisz maila

kontakt@pakupaku.pl

Przewóz, transport i montaż mebli – Gdańsk / Trójmiasto

W serwisie Pakupaku.pl znajdziecie Państwo firmy zajmujące się transportem przedmiotów oraz wyposażenia domów i mieszkań, w tym także transportem i montażem mebli (Gdańsk / Trójmiasto). Kierowcy z firm przewozowych to doświadczeni fachowcy, którzy znają tajniki łatwej i szybkiej przeprowadzki. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu można w przyjemny sposób przetrwać przeprowadzkę, z reguły wyczerpującą i wyzwalającą wiele emocji. To zadanie wymaga myślenia i dobrego podejścia logistycznego, by mogło przebiegać szybko i sprawnie oraz bez większych kłopotów. Dobra firma przewozowa pomoże uniknąć potencjalnych komplikacji i wskazać możliwie najlepsze rozwiązanie dla swoich Klientów.

Przewóz, transport i montaż mebli cechuje się zachowaniem szczególnej ostrożności, ponieważ najczęściej w trakcie przeprowadzki dochodzi do wszelkiego rodzaju uszkodzeń, w tym i zarysowań. W czasie trwania przeprowadzki warto zastosować kilka zasad, aby uniknąć bądź zminimalizować ryzyko uszkodzenia powierzchni mebli. Należy wykonać następujące kroki, aby cały proces jakim jest przeprowadzka został w prawidłowy sposób wykonany. Pozwoli to na bezpieczny i rozsądny transport mebli z punktu A do punktu B.

Oto kilka podstawowych zasad, jakimi należy się kolejno kierować:

Demontaż mebli

Kolejnym krokiem jest określenie konieczności wykonania demontażu mebli. W tym momencie warto zasięgnąć porady przewoźnika, by ocenić czy zachodzi potrzeba rozłożenia mebli na części. Oszacowanie możliwości przeniesienia mebli przez daną przestrzeń może okazać się kłopotliwym zadaniem, czego skutki mogą być widoczne poprzez zarysowania mebli, dlatego tak bardzo pomocna jest wiedza i umiejętności pracowników firm przewozowych. Mając utrudnione przejście z meblami o dużych gabarytach w stosunku do niewielkiej przestrzeni między pomieszczeniami niezbędny jest demontaż, co pozwoli na zmniejszenie ryzyka urazu powierzchni mebli.

 

 Zabezpieczenie mebli

W celu ochrony mebli przed uszkodzeniami, jakie mogą wystąpić w trakcie ich transportu, ważne jest odpowiednie zabezpieczenie. Dla mebli najlepszą warstwą ochronną w czasie przewozu jest folia. Najbardziej optymalna kombinacja dla zwiększonej ochrony to połączenie dwóch rodzajów folii oraz styropianu.

Folia bąbelkowa, nie bez przyczyny używana do przesyłek, zabezpiecza miejsca wrażliwe na uszkodzenia i działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Te delikatne części mebli, jakimi są uchwyty i wszelkiego rodzaju zdobienia trzeba pokryć warstwą folii bąbelkowej. Kolejnym etapem jest osłona wszystkich kantów, rogów i załamań styropianem w kształcie narożnikowych nakładek. Zapobiega to otarciom, wgnieceniom i spłaszczeniom rogów, wpływającym na brak estetycznego wyglądu i wywołującym niezadowolenie właściciela. Na sam koniec cały mebel pokrywany jest folią stretch, tworząc swego rodzaju otulinę. Tak szczelne zabezpieczenie mebli z pewnością ułatwi bezpieczny przewóz do nowego lokum.

 

Umieszczenie mebli w aucie przewozowym

Następnie przygotowane meble trzeba przenieść do auta przygotowanego do ich transportu. W zależności od tego, czy meble uległy demontażowi czy też pozostały w całości, konieczne jest umiejętne wydostanie ich na zewnątrz do miejsca, gdzie przygotowane zostało auto. Cała trudność polega na tym, by dopasować pozycję mebla do ograniczeń występujących na klatkach schodowych czy na innych zawiłych i skomplikowanych przejściach prowadzących na zewnątrz budynku. Jedno jest pewne – brak wiedzy i doświadczenia w przeprowadzkach może skutkować zniszczeniem mebli i większym nakładem finansowym niż w przypadku powierzenia tego zadania wykwalifikowanej firmie przewozowej zajmującej się przeprowadzkami.

 

Montaż mebli – Gdańsk i Trójmiasto

Zapewniamy transport mebli w Gdańsku i okolicach i oferujemy również montaż mebli (Gdańsk / Trójmiasto). A dlaczego warto powierzyć przewóz i skręcanie mebli fachowcom?
Bo marzysz o spokoju, wypoczynku i zaaranżowaniu mieszkania w mgnieniu oka… a transport i montaż mebli to nasza specjalność! Rozłożymy używane meble, jeśli chcesz urządzić nowy dom podobnie jak stare mieszkanie. Rozkręcimy dużą szafę, biurko, komodę i każdy inny mebel, wykonamy niezbędną dokumentację fotograficzną, która ułatwi ich ponowne skręcenie. Następnie wykonamy profesjonalny transport mebli i ich złożenie. Mamy niezbędne narzędzia, zapasowe wkręty, śrubki, podkładki itp., które często okazują się niezbędne w trakcie montażu używanego stołu czy krzeseł.

Być może też jesteś zmęczony remontem mieszkania, a przede wszystkim związanymi z nim brudem, hałasem i niespodziewanymi problemami? Zleć nam montaż mebli . Transport nowego wyposażenia mieszkania na terenie Gdańska i Trojmiasta możesz powierzyć nam albo skorzystać z usługi oferowanej przez sklep. Montaż mebli z jednego lub wielu sklepów zostaw już dla nas. Mamy wprawę w czytaniu skomplikowanych instrukcji, dlatego korzystając z naszych usług, nie tylko zaoszczędzisz czas, lecz także zapewnisz sobie spokój ducha! Z uwagi na duże zainteresowanie wprowadziliśmy nową usługę montażu mebli w miejscu docelowym. Już nie musisz martwić się o szukanie dodatkych fachowców, którzy zajęliby się montażem – wszystkim zajmie się nasza firma w ramach kompleksowej usługi. Profesjonalny transport i montaż mebli zaoszczędzi Ci niepotrzebnych nerwów, a przeprowadzka lub przewóż rzeczy odbędzie się szybko i sprawnie. 

Features

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dostępność do ofert 24h na dobę

Oferujemy szeroki zakres usług i profesjonalną obsługę Klienta ONLINE bez przerwy. Nie wahaj się zamówić transport nas już dziś!

możliwość magazynowania rzeczy

W naszym serwisie znajdziecie Państwo firmy zajmujące się transportem przedmiotów oraz wyposażenia domów i mieszkań, czy firm. Wiemy, że czasami potrzebne są usługi dodatkowe, dlatego magazynowanie Państwa rzeczy to składowy element naszej oferty.

oferujemy montaż mebli

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności do właściwego montowania i demontowania mebli.