Godziny otwarcia : Pn - Pt. 10.00 - 18.00
Zadzwoń

512 055 650

Napisz maila

kontakt@pakupaku.pl

27 września 2022 - Autor:

Jaką firmę przeprowadzkową wybrać?

Jeśli jesteście zdecydowani na przeprowadzę z pomocą firmy przewozowej to wiedzcie, że macie o połowę pracy mniej niż w przypadku tych z Was, którzy jednak chcą te wszystkie czynności wykonać sami. Bez wątpienia pierwsza perspektywa jest ciekawsza i z większą chęcią chce się zabrać do pracy mając do pomocy innych, gotowych do tego ludzi. Tak więc dziś zajmiemy się kwestią doboru odpowiedniej firmy przeprowadzkowej. Powiemy gdzie i jak ją odnaleźć oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

Jak szukać firmy przewozowej?

Jak szukać przeprowadzki? Skorzystaj z pakupaku.pl
Prehistorią jest już dziś szukanie na pomocą obdzwaniania listy firm kurierskich lub wysyłania zapytań przez wszystkie znalezione formularze kontaktowe. Takie praktyki odchodzą do lamusa. Dziś oszczędzamy czas, a jednocześnie pieniądze robiąc wszystko szybko i bez zbędnego stresu. Jak? Wykorzystując do tego odpowiednich pośredników. Jednym z doskonałych przekładów jest serwis pakupaku.pl, gdzie wybierając odpowiedni dla siebie termin rezerwujesz przeprowadzkę samodzielnie decydując o firmie kurierskiej i cenie oferowanej usługi przewozowej.

Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru firmy pomagającej w przeprowadzce?

Przeprowadzki Gdańsk, przeprowadzki Gdynia, przeprowadzki Warszawa – pakupaku.pl

Ubezpieczenie

Przepisy prawa określają jako obowiązek wykupienia przez firmy transportowe specjalnego OC. Ochrona tego typu najczęściej obejmuje odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie towarów przez przewoźnika podczas przewozu naszych przedmiotów z miejsca A do miejsca B. Jeśli przeprowadzka wymaga przekroczenia granicy państwa, to firma przewozowa powinna mieć wykupione dodatkowe międzynarodowe ubezpieczenie OC dla przewoźników. Dodatkowym atutem firmy będą ubezpieczenia z grupy Ubezpieczeń OC specjalnie dla działalności przeprowadzkowej oraz ubezpieczenie gwarantujące zabezpieczenie nawet w wypadku kradzieży.  

Pomoc przy przenoszeniu rzeczy

Rezerwując termin przeprowadzki za pomocą serwisu takiego jak pakupaku.pl powinien się z nami skontaktować pracownik firmy przeprowadzkowej. W tym właśnie momencie powinniśmy uprzedzić go o tym, że zależy nam również na pomoc przy przenoszeniu mebli oraz kartonów przeprowadzkowych. Jeżeli natomiast zależy nam jedynie na transporcie przedmiotów, to również powinniśmy o tym wspomnieć podczas rozmowy. Kluczem udanej pracy jest komunikacja oraz określenie oczekiwań ze strony usługodawców. Jedna z ważniejszych informacji jest obecność windy w budynkach zarówno wyjściowych jak i wejściowych dla przeprowadzki. Jeśli stwierdzicie, że w posiadaniu mamy meble wymagające demontażu oraz montażu już na miejscu, taki działania możemy jednocześnie zlecić pracownikom umawiając się odpowiednio z firmą transportową. Tak, to wszystko na dziś. Staraliśmy się pokazać Wam na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru najkorzystniejszej dla Was firmy oraz oferty, spośród tak wielu dostępnych dziś na rynku. Jak w każdej branży, również w działalności przeprowadzkowej są elementy świadczące o kompetentności, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie.
Przeprowadzki Gdańsk
Przeprowadzki Trójmiasto

Leave a comment