Godziny otwarcia : Pn - Pt. 10.00 - 18.00
Zadzwoń

512 055 650

Napisz maila

kontakt@pakupaku.pl

27 września 2022 - Autor:

Przeprowadzka salonu fryzjerskiego – co, jak i dlaczego.

przeprowadzki-gdansk-gdynia-sopot-warszawa
Przeprowadzka to ciężki czas w życiu każdego z nas. Zrozumiałe jest to, że na samą myśl rozboli Cię głowa. Czasem mamy problem żeby spakować się na krótki wyjazd, a co dopiero przeprowadzić się. Zmieniamy miejsce zamieszkania, miejsce pracy. Bywają i takie sytuacje, kiedy trzeba zmienić miejsce firmy. Salony fryzjerskie to szczególne miejsca, które zdobywają stałe grono klientów.

Co zrobić, kiedy czeka Cię przeprowadzka salonu? Jak się do tego przygotować i jak ją zorganizować, aby przejść ten czas bez szwanku?

Przeprowadzka salonu fryzjerskiego, gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa – pakupaku.pl
Każda przeprowadzka wiąże się, z tym, że trzeba spakować swój ekwipunek, przetransportować go i rozpakować w nowym miejscu. Przede wszystkim należy zorganizować odpowiednio czas. W przypadku salonu fryzjerskiego należy pomyśleć o tym, aby zrobić to w jak najkrótszym czasie, bez większych strat w biznesie. Musimy pamiętać o załatwieniu wszystkich formalności związanych z przeprowadzką, poinformowaniu klientów o krótkiej przerwie. W salonie fryzjerskim znajdują się różne akcesoria typu nożyczki, szczotki, grzebienie itd. oraz, i sprzęt fryzjerski jak np. suszarki, lokówki, prostownice . W czasie przeprowadzki należy wszystko odpowiednio zabezpieczyć i spakować. Przygotuj sobie materiały do pakowania. Kartony, taśmy klejące, duże foliowe worki. Każdy karton czy pudełko odpowiednio opisuj, aby przy rozpakowaniu uniknąć niepotrzebnych nerwów, stresu i chaosu. W salonie fryzjerskim znajdują się także różnego rodzaju kosmetyki, artykuły kosmetyczne, higieniczne. Zadbaj o to, aby wszystko było odpowiednio zabezpieczone, nic się nie rozlało w czasie transportu. Przeprowadzkę najlepiej zacząć od spakowania wszystkich mniejszych przedmiotów, natomiast jako pierwsze najlepiej przetransportować, rozpakować i ustawić meble. Szafki, półki, stolik, fotele, a może kanapa? Nowe miejsce warto odpowiednio zaaranżować, w taki sposób, żeby było nie tylko ładnie, ale i praktycznie. Przeprowadzka jest również świetnym momentem do pewnych zmian, jeśli chodzi o meble. Możemy pozbyć się tego, co niepotrzebne, zniszczone czy niepraktyczne. A może po prostu wymienić na nowsze i modne. Nieodzownym elementem każdego salonu fryzjerskiego jest lustro. Należy je szczególnie zabezpieczyć w czasie przeprowadzki, głównie transportu, aby uniknąć stłuczenia czy jakiegokolwiek zniszczenia. Działaj racjonalnie!
Przeprowadzka salony fryzjerskiego z serwisem pakupaku.pl – Gdańsk.
Czas to pieniądz, ale czasem warto poświęć więcej czasu przeprowadzce oszczędzając sobie większych strat czy uszkodzeń mebli, sprzętów czy kosmetyków. Salon fryzjerski, to miejsce szczególne. Dla niektórych to tylko miejsce pracy, dla innych miejsce konieczne do odwiedzenia raz w miesiącu. Są i tacy, dla których wizyta w salonie fryzjerskim ma zbawienny wpływ na duszę, kiedy mogą się wyżalić czy porozmawiać z fryzjerem. Zadbaj o dobry nastrój zarówno dla klientów jak i tych, którzy oczekują w poczekalni. Pamiętaj, że miejsce, w którym klienci czekają na swoją kolej jest wizytówką salonu. Warto nowe miejsce potraktować jako możliwość odświeżenia i unowocześnienia salonu. Nowe kolory ścian, inne rozmieszczenie mebli sprawią, że starzy klienci poczują świeżość miejsca, a nowi klienci zostaną zachęceni do korzystania z usług fryzjerskich. Przeprowadzka salonu fryzjerskiego daje również możliwość ulepszenia miejsca pracy. W nowym lokalu można poprawić komfort fryzjerskich czynności. Przeniesienie do nowego lokalu nie musi trwać całą wieczność. Wystarczy, że dobrze zaplanujesz i zorganizujesz sobie czas i pomoc. Kolejną istotną kwestią przy przeprowadzce jest zwrócenie uwagi na oświetlenie jakie panuje w nowym lokalu. Zadowolony klient to klient, który do nas wróci. W pracy fryzjera światło pełni ważną rolę. Najlepiej jeśli światło jest zbliżone do światła dziennego. Powinniśmy zwracać uwagę również na lustro. Decydując się na nowe, warto, żeby było jak największe, tak, by klient mógł zobaczyć całą swoją sylwetkę, a nie tylko głowę.
Przeprowadzka salonu fryzjerskiego w Gdańsku – pakupaku.pl – serwis przeprowadzkowy.
Podłoga. Co ma wspólnego z odpowiednio urządzonym salonem? Możemy się zdziwić, ale dosyć dużo wspólnego. Należy zwracać uwagę, na to, czy jest wykonana z materiałów, które po wykonanych czynnościach fryzjerskich będzie łatwo posprzątać. Najlepszą alternatywą w takim przypadku będą panele lub płytki gresowe. Wystrój salonu fryzjerskiego świadczy o jego prestiżu, a także popularności. Jakość usług jest najważniejsza, ale pamiętaj, że wpływ na nią ma także przestrzeń miejsca, w którym mają się dobrze czuć nie tylko klienci, ale także pracownicy. Przeprowadzka związana jest ze zmianą miejsca, które zawsze ma jakąś historię. Pamiętaj, że tworząc nowe miejsce tworzysz nową historię. Nie bój się przeprowadzać, tylko dokonuj tego z głową! Jeśli nie masz czasu na zabawę z organizowaniem przeprowadzki, chcesz to załatwić szybko i sprawnie to skorzystaj z serwisu przeprowadzkowego pakupaku.pl, na którym wybierzesz najlepszą ofertę firm przewozowych z okolicy, zarezerwujesz termin swojej przeprowadzki na określony dzień oraz godzinę bez zbędnych telefonów oraz ustaleń. Na blogu Pakupaku znajdziesz niezbędne porady ze wskazówkami ułatwiającymi przeprowadzkę do nowego miejsca.
przeprowadzki-gdansk-gdynia-sopot-warszawa

Leave a comment